Smart Express Mini Tren
Salı
Mar152011

Vizyonumuz

SP Eğlence hizmetleri, 1997 yılında İstanbul’da Hüseyin Mutuş ve ekibi tarafından kurulmuş, deneyimli çalışan kadrosuyla kısa zamanda sektöründe lider konuma gelmiştir.

 

SP eğlence hizmetleri çatısı altında Smart Play ve Smart Express markalarımızla Türkiye genelindeki tüm şubelerimizde kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı çerçevesinde hizmet vermekteyiz.

 

 

Smart Play, “Siz alışverişinize bakın, biz çocuğunuza bakarız” sloganıyla yola çıkan deneyimli, uzman kadrosu ile kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde İstanbul’dan başka  Ankara, Diyarbakır, Bursa, İzmir, Bilecik ve Ordu illerinde faaliyet göstermektedir. Smart Play ailesi olarak akıllı oyun konsepti ile çocukların zihinsel ve bedensel gelişimine katkı sağlamak amacıyla çocuğunuza çeşitli oyun aktiviteleriyle hoşça vakit geçirtirken, hem öğrenmesini hem de sosyalleşmesini amaçlıyoruz.

 

Smart Play Eğlence Merkezleri Türkiye genelinde  yılda yaklaşık 600,000 aileye hizmet vermektedir.

 

Smart Express ise, 2007 yılından itibaren faaliyette olan, çocuklar tarafından çok talep gören eğlence trenlerimizin markasıdır.   19. yüzyıl trenlerinden esinlenerek Kanada’da üretilen Smart Express trenlerimiz 24 çocuk ve ebeveyn kapasiteli olup Türkiye’ye yayılmış birçok alışveriş merkezi içinde deneyimli personelimiz eşliğinde hizmet vermektedir.

 

Amacımız güveninize layık olmaktır.  Bu amaçla  deneyimli ve konusunda uzman ekibimizle çocuklarınızı eğlendirmeyi amaçlayarak güvenli ve temiz koşullarda, çocuklara çevreye ve birbirine saygıyı öğreten güler yüzlü çalışanlarımızla hizmet etmeye devam ediyoruz.